Een verplichting opleiding voor de bouwsector, maar zinvol voor iedereen!
Nieuwe werkkrachten binnen de bouw moeten deze opleiding volgen (+ slagen voor het examen). Om de 10 jaar opnieuw te hernemen.
Leerinhoud:
Onze lesgevers wisselen steeds praktijk met theorie af, zodanig dat deze opleiding zeer praktijkgericht is en de deelnemers direct de transfer kunnen leggen met hun eigen setting.
WIj doen enkel beroep op ervaren lesgevers die in de praktijk staan en die al heel wat ervaring hebben m.b.t. het thema dat zij doceren.
In de basisprijs van de opleiding zit het examen niet inbegrepen. Het is wel mogelijk om het examen VCA basis af te leggen. Het examen wordt door een externe organisatie afgenomen tegen een meerprijs van 105 euro exclusief BTW. Dit examen bestaat uit meerkeuzevragen. De deelnemer dient hier min. 70% te behalen.
Incl. water/ koffie alsook broodjeslunch.
Ik wil mezelf inschrijven voor deze opleiding
.
Een vraag ? Contacteer ons!
078/48.75.75