Een ongeval is sneller gebeurd dan je denkt! Binnen deze opleiding verkrijgen uw werknemers een opfrissing van de reeds gevolgde basiscursus. Op die manier zit terug vers in gedachten hoe ze moeten reageren indien er zich een noodsituatie voordoet. U bent als bedrijf ook verplicht (KB uit 2010) om een aantal personen in dienst te hebben die hulpverlener zijn. Na deze opleiding verkrijgen de deelnemers het erkende attest van bedrijfseerstehulp.
Meer info over de inhoud van deze opleiding kunt u terugvinden bij het tabblad details.
WIj doen enkel beroep op ervaren lesgevers die in de praktijk staan en die al heel wat ervaring hebben m.b.t. het thema dat zij doceren.
Gedurende deze opleiding is er sprake van een voortdurende formatieve evaluatie. Er is dus geen sprake van een examen of test op het einde.
Koffie/ water inbegrepen.
Ik wil mezelf inschrijven voor deze opleiding
Een vraag ? Contacteer ons!
078/48.75.75